imieniny obchodzi: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
     
O GMINIE
OFERTA INWESTYCYJNA
SOŁECTWA
KALENDARZ IMPREZ
Filmy promocyjne Gminy Pszczew
GOSPODARKA ODPADAMI
TURYSTYKA
GMINNY OŚRODEK KULTURY
KINO "PRZYSTAŃ"
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE IM. PSZCZÓŁKI MAI W PSZCZEWIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ W PSZCZEWIE
Ośrodek Pomocy Społecznej
Zakład Usług Komunalnych
Zwierzęta bezpańskie
ROK 2010 ROKIEM OBCHODÓW 750-LECIA PSZCZEWA
PSZCZEWSKI PARK KRAJOBRAZOWY
HISTORIA
SPORT
OGŁOSZENIA
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
GMINY PARTNERSKIE
BUDOWA GMINNEJ INFRASTRUKTURY TELEINFORMATYCZNEJ W GMINIE PSZCZEW
CAF 2006 w Urzędzie Gminy Pszczew







  
Online: 4 odwiedzin: 3805826
  


start » SOŁECTWA » Wykaz sołtysów oraz członków rad sołeckich kadencja 2015 -2019 r.
SOŁECTWA

Sołectwo

Sołtys

Rada Sołecka

BOROWY MŁYN

23.02.2015r.

Olszewska Renata

Borowy Młyn 6

Tel. 95 749 10 61

kom. 607 356 607

1. Frank Ewa

2. Fryza Magdalena

3. Pawliszyn Zbigniew

4. Płotka Agnieszka

5. Schwan Danuta

JANOWO

24.02.2015r.

Gajda Artur

Janowo 2a

kom. 723 704 576

1. Żak Tomasz

2. Andrasz Grzegorz

3. Moskwa Irena

NOWE GORZYCKO

25.02.2015r.

Wołyński Ryszard

Nowe Gorzycko 20 a

Kom. 604 076 517

1. Kućma Anna

2. Napierała Rajmund

3. Stępień Mateusz

4. Piszczygłowa Arkadiusz

5. Nyga Robert

6. Pitura Marlena

7. Zientala Arleta

POLICKO

26.02.2015r.

Kiona Konrad

Policko 7/2

Kom. 605 077 818

1. Szyngiel Anna

2. Rogala Katarzyna

3. Młynarczyk Krzysztof

4. Kiona Iwona

5. Ostrowski Henryk

PSZCZEW

27.02.2015r.

Żuberek Mirosław

ul.Zamkowa 9

Kom. 784 823 204

1. Woszczyło Andrzej

2. Koch Aniela

3. Tupalski Jan

4. Suszczyński Lech

5. Badach Anna

RAŃSKO

02.03.2015r.

Grabowski Ziemowit

Rańsko 18

Tel. 95 742 86 33

1. Sadłowki Piotr

2. Nisiewicz Agnieszka

3. Kurkiewicz Helena

4. Kliemann Konrad

SILNA

03.03.2015r.

Waliński Franciszek

Silna 1

Tel. 95 749 34 43

1. Kisiel Karolina

2. Świerk Jerzy

3. Tupalski Darek

4. Kuleczka Robert

5. Jarnot Marian

STOKI

04.03.2015r.

Molik Tomasz

Stoki 34

Kom. 608 289 962

1. Molik Leon

2. Borek Piotr

3. Rose Piotr

4. Semkło Zofia

5. Furchert Urszula

6. Hałuszczak Rafał

7. Hałuszczak Wojciech

STOŁUŃ

05.03.2015r.

Simińska Janina

Stołuń 47

Kom.

1. Kikiernicka Hypsior Elżbieta

2. Cyranik Beata

3. Mróz Włodzimierz

4. Prentka Elwira

5. Milewska Katarzyna

ŚWIECHOCIN

06.03.2015r.

Górczyński Waldemar

Świechocin 20

Tel. 95 749 15 66

1. Kieryluk Janusz

2. Gojtka Maria

3. Kieryluk Monika

SZARCZ

09.03.2015r.

Łukasz Bajorek

Szarcz 25

Kom. 791 390 030


1. Przybylska Alicja

2. Dobkiewicz Sylwia

3. Szczepaniak Kamil

4. Spiralska Maria

5. Krówka Anita

ZIELOMYŚL

10.03.2015r.

Gajewski Zbigniew

Zielomyśl 2

Kom. 783 998 672

1. Waloszek Ewa

2. Krupa Ewa

3. Mizera Leonarda

4. Gałązka Eugeniusz

5. Flak Marek

6. Paszka Leszek

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link


zamów subskrypcje
niedziela
28 Maja 2017
 
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
  

czytaj » | dodaj »

Tutaj znajdziesz firmę lub instytucje które działają w obrębie naszego miasta. Wejdź sprawdź.

Zapraszamy

















  
© 2009 - 2017 UG Pszczew. All rights reserved