Logo Urzędu Gminy w Pszczewie

31. Jarmark Magdaleński

Ocena 0/5

Za nami kolejna edycja Jarmarku Magdaleńskiego – wyjątkowego święta kultury, tradycji i rzemiosła, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w naszej gminie. Tegoroczny jarmark, który odbył się w dniach 19–20 lipca, zgromadził setki gości, wystawców, artystów i mieszkańców, tworząc niepowtarzalną atmosferę.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, dzięki którym organizacja tego wydarzenia była możliwa:
  Rzemieślnikom i wystawcom – za obecność, pasję i piękne wyroby, które tworzyły niepowtarzalna atmosferę,
  Artystom i zespołom muzycznym – Maraquja Show , Dziwoludy , Electric Roosters, Gro Brass, Piekielnica, Dair, Orkiestra Prowincjonalna, Wiktorii i Joachimowi Ryczek oraz zespołowi Pectus – za poruszające koncerty i wyjątkowe emocje.
  Twórcom widowisk i pokazów – rekonstruktorom historycznym Chorągwi Ziemi Międzyrzeckiej, grupom artystycznym oraz twórcom spektakli i warsztatów – za przeniesienie nas w czasie, przybliżenie dawnych tradycji i pobudzenie wyobraźni.
  Dziecięcym i młodzieżowym grupom artystycznym z gminy – za piękne prezentacje w ramach przeglądu „Teraz Pszczew”.
  Uczestnikom zawodów wędkarskich i turnieju skata– za aktywne włączenie się w program wydarzenia.
  Wszystkim służbom technicznym i porządkowym, strażakom OSP, pracownikom GOK i Urzędu Gminy – za sprawną organizację, bezpieczeństwo i profesjonalne przygotowanie jarmarku.
  Instytucjom wspierającym wydarzenie – dziękujemy Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowemu Centrum Kultury, LGD Brama Lubuska, programowi Interreg Brandenburgia–Polska, stowarzyszeniu Pro Europa Viadrina, Funduszowi Małych Projektów, sponsorom i wszystkim partnerom za wsparcie finansowe i organizacyjne.
Dziękujemy również wszystkim mieszkańcom i gościom, którzy swoją obecnością, uśmiechem i zaangażowaniem sprawili, że Pszczew znów tętnił życiem, muzyką i tradycją.
Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Jarmarku Magdaleńskiego – spotkajmy się znów latem 2026 roku, by wspólnie celebrować nasza kulturę i sztukę!
Pełna fotorelacja już niebawem na stronie GOK.

 

Galeria zdjęć

IMG_9738 IMG_9739 IMG_9740 IMG_9742 IMG_9744 IMG_9745 IMG_9746 IMG_9748 IMG_9440 IMG_9441 IMG_9705 IMG_9706 IMG_9707 IMG_9708 IMG_9709 IMG_9710 IMG_9711 IMG_9712 IMG_9715 IMG_9716 IMG_9717 IMG_9719 IMG_9720 IMG_9732 IMG_9733 IMG_9734 IMG_9735 IMG_9737
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności