NZOZ Inter-Med zaprasza do udziału w badaniach USG, które odbędą się 16.04.2025r. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 690 190 605. Szczegóły dotyczące badań znajdują się na plakacie.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!