Odbiór odpadów wielkogabarytowych
ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH oraz ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO
Miejscowości: Borowy Młyn, Janowo, Policko, Rańsko, Silna, Stoki i Świechocin
W dniu 24.06.2026 r. (środa) zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Mieszkańcy proszeni są o wystawienie odpadów przed posesje (m.in. stoły, szafy, krzesła, sofy, dywany, materace, AGD – lodówki, pralki i tym podobne).
Nie będą odbierane: opony, elementy karoserii samochodów, drobne odpady komunalne, odpady poremontowe, ramy okienne i szyby.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!