Dla Inwestora facebook galeria video kalendarz spacer wirtualny e-mapa wieści gminne kino przystań Narodowy Spis Powszechny jakość powietrza Skróty nawigacji

Spotkanie przewodniczących i wiceprzewodniczących rad miast i gmin powiatu międzyrzeckiego

24/10/2022

21 października 2022 roku w sali konferencyjnej w ośrodku wypoczynkowym Relaks w Pszczewie odbyło się spotkanie przewodniczących i wiceprzewodniczących Rad Miast i Gmin powiatu międzyrzeckiego. Udział w nim wzięli:

 1. Barski Piotr
 2. Budych Katarzyna
 3. Durajczyk Adam
 4. Golec Konrad
 5. Jarmolińska Elżbieta
 6. Jarmoliński Tomasz
 7. Kaczmarek Krzysztof
 8. Kaczmarek Leonard
 9. Kadłubski Zygmunt
 10. Marciniak Jacek
 11. Przybyłka Tadeusz
 12. Szlachetka Jarosław
 13. Tankielun Romuald

Celem było zainicjowanie współpracy samorządowej na szczeblu rad gmin, miast i powiatu. Podczas rozmów omówiono m.in. problemy związane z kryzysem energetycznym i ekonomicznym. Poruszono również tematy związane z inwestycjami na terenach naszego powiatu, a także służbą zdrowia, oświatą, transportem i bezpieczeństwem publicznym. Dyskusja pozwoliła na wymianę doświadczeń z działalności poszczególnych gmin. Wszyscy uczestnicy podkreślili wagę wspólnych działań dla harmonijnego rozwoju całego powiatu. Uznano również za konieczne wdrożenie takiej formuły cyklicznych spotkań w przyszłości. Wierzę, że moja inicjatywa będzie kontynuowana i wpłynie pozytywnie na naszą współpracę.
Dziękuję wszystkim za wsparcie, merytoryczną dyskusję oraz miłą atmosferę spotkania.

Przewodniczący Rady Gminy Pszczew
Romuald Tankielun

<