Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!

Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z darmowego szkolenia z pierwszej pomocy organizowanego w ramach Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
Nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść 20 czerwca na godz. 11:00 do remizy OSP w Pszczewie.