Dla Inwestora facebook galeria video kalendarz spacer wirtualny e-mapa wieści gminne kino przystań hala sportowa spis rolny polecane strony

Wybory samorządowe w Pszczewie


27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze wolne wybory do samorządów terytorialnych. W trzydziestą rocznicę wydarzenia przypominamy, w jaki sposób kształtowała się pszczewska demokracja na przestrzeni trzech dekad. Publikujemy kandydatów, komitety oraz zwycięzców kolejnych wyborów samorządowych w Gminie Pszczew. Jednocześnie gratulujemy i dziękujemy wszystkim osobom, które kiedykolwiek kandydowały czy pełniły funkcje w naszym lokalnym samorządzie, służąc ogółowi.

Wyniki wyborów z 2018 roku

Wyniki wyborów z 2014 roku

Wyniki wyborów z 2010 roku

Wyniki wyborów z 2006 roku

Wyniki wyborów z 2002 roku

Wyniki wyborów z 1998 roku.

Wyniki wyborów z 1994 roku

Wyniki wyborów z 1990 roku

Wyniki wyborów Wójta Gminy Pszczew w 2018 roku.

KandydatKomitetWybrany
1.Zbigniew GajewskiKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
2.Waldemar GórczyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
3.Józef PiotrowskiKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
4.Jolanta SzajkowskaKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie

Wyniki wyborów do Rady Gminy Pszczew w 2018 roku.

KandydatKomitetMandat
1.Elwira PrentkaKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
2.Seweryn KowalskiKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoTak
3.Ryszard WołyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoTak
4.Krystyna HałuszczakKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
5.Kalina GojtkaKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
6.Kamila NowakowskaKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoTak
7.Katarzyna MizeraKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoTak
8.Konrad KionaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
9.Krzysztof KaczmarekKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
10.Paweł MarchewkaKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
11.Leon WajmanKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
12.Leonard KaczmarekKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
13.Dominik WilczyńskiKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
14.Romuald TankielunKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
15.Marek BadachKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroTak
16.Janina SimińskaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
17.Magdalena SzajkowskaKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie
18.Kazimierz LemańskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
19.Czesław KućmaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
20.Marian CeglarzKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie
21.Lidia SrokaKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroNie
22.Sławomir ZawadzkiKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
23.Kamil WyrwałKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
24.Wiesław ParzonkoKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
25.Jolanta BudychKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
26.Katarzyna SzajkowskaKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie
27.Izolda BaczewskaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
28.Agata FaratKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroNie
29.Henryka CeglarzKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie
30.Józef GajasKWW Gmina Pszczew – Nasze Wspólne DobroNie
31.Honorata ŚrodeckaKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
32.Leszek BusłowiczKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
33.Radosław WoszczyłoKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
34.Rafał GomułaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
35.Przemysław BiałaszekKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie
36.Piotr AdamskiKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
37.Kazimierz AdamiakKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
38.Elżbieta MusiałekKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie
39.Jakub KochKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
40.Alicja WawrzynowiczKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
41.Teresa SuszczyńskaKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
42.Karolina Korenda-GojdźKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
43.Krzysztof GurzyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie
44.Artur CeglarzKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
45.Mateusz GórskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
46.Robert JędrzejczykKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie
47.Anna FechnerKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie
48.Wioletta BubnowskaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
49.Zbigniew SzajkowskiKomitet Wyborczy Wyborców Przyjaciół Przyrody LUKNie
50.Karolina DobkiewiczKomitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa GajewskiegoNie

Wyniki wyborów Wójta Gminy Pszczew w 2014 roku.

KandydatKomitetWybrany
1.Zbigniew GajewskiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
2.Waldemar GórczyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak

Wyniki wyborów do Rady Gminy Pszczew w 2014 roku.

KandydatKomitetMandat
1.Włodzimierz MrózKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
2.Seweryn KowalskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
3.Ryszard WołyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
4.Krystyn HałuszczakKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
5.Stanisław DregerKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
6.Zbigniew GajewskiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
7.Konrad KionaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
8.Krzysztof MłynarczykKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
9.Krzysztof KaczmarekKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
10.Mirosław LeśnyKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
11.Józef PiotrowskiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
12.Leonard KaczmarekKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
13.Piotr AdamskiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
14.Romuald TankielunKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
15.Marek BadachKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
16.Jarosław PrentkiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
17.Paweł MarchewkaKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
18.Marzena SawochKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
19.Alfred SemkłoKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
20.Anna Marciniak-KochmanKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
21.Dariusz TupalskiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
22.Kamila NowakowskaKomitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla PszczewaNie
23.Michał UlatowskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
24.Katarzyna MizeraKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
25.Elżbieta SiemaszkoKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
26.Agnieszka OlekKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
27.Zdzisław SokołowskiKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
28.Adrian WoszczyłoKomitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla PszczewaNie
29.Teresa KonecznaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
30.Karolina RybickaKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
31.Ewa WalkowskaKomitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla PszczewaNie
32.Zygmunt SzewczukKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
33.Karolina Korenda-GojdźKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
34.Wojciech KionaKomitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla PszczewaNie
35.Mirosław ŻuberekKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
36.Beata JuraKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
37.Tomasz SobiakKomitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla PszczewaNie
38.Andrzej PiątekKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
39.Paweł SochackiKomitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla PszczewaNie
40.Mateusz GórskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
41.Damian DubkiewiczKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
42.Aleksandra SobiakKomitet Wyborczy Wyborców Młodzi dla PszczewaNie
43.Czesław BrzezińskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie

Wyniki wyborów Wójta Gminy Pszczew w 2010 roku.

KandydatKomitetWybrany
1.Waldemar GórczyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
2.Mirosław LeśnyKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie

Wyniki wyborów do Rady Gminy Pszczew w 2010 roku.

KandydatKomitet Mandat
1.Jadwiga GajewskaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
2.Ryszard WołyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
3.Konrad KionaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
4.Krzysztof MłynarczykKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
5.Stanisław DregerKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweTak
6.Krystyna HałuszczakKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
7.Władysław DzidzińskiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
8.Seweryn KowalskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
9.Andrzej PiątekKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
10.Beata JuraKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
11.Romuald TankielunKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
12.Czesław BrzezińskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
13.Leonard KaczmarekKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
14.Mirosław LeśnyKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
15.Józef PiotrowskiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządTak
16.Tomasz ZientalaKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
17.Marek NowakowskiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
18.Ryszard NadskakulskiKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
19.Krystyna WyrwiczKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
20.Gabriela CopKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
21.Sławomir ZawadzkiKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
22.Wojciech HałuszczakKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
23.Roman NapierajKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
24.Arleta KoniecznaKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
25.Aleksandra BłaszczakKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
26.Natalia FeldKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
27.Krystyna GórskaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
28.Dominik WilczyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
29.Leon WajmanKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie
30.Karolina Korenda-GojdźKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo LudoweNie
31.Barbara DeusKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
32.Roman JurasKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
33.Adam MarkowskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
34.Ireneusz OpalaKomitet Wyborczy Wyborców Twój SamorządNie

Wyniki wyborów Wójta Gminy Pszczew w 2006 roku.

KandydatKomitet Wybrany
1.Waldemar GórczyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak

Wyniki wyborów do Rady Gminy Pszczew w 2006 roku.

KandydatKomitetMandat
1.Jadwiga GajewskaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
2.Ewa StelmaszykKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
3.Konrad KionaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
4.Krzysztof MłynarczykKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
5.Gabriela CopKomitet Wyborczy Wyborców Nasza PrzyszłośćTak
6.Marek ŁazarskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
7.Wojciech HałuszczakKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
8.Roman NapierajKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
9.Bernard KowalskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
10.Czesław BrzezińskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
11.Romuald TankielunKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
12.Dominik WilczyńskiKomitet Wyborczy Wyborców SamorządnośćTak
13.Mirosław LeśnyKomitet Wyborczy Wyborców Nasza PrzyszłośćTak
14.Leon WajmanKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
15.Dariusz WittchenKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
16.Ignacy BieleckiKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
17.Adam MarkowskiKomitet Wyborczy Wyborców SamorządnośćNie
18.Stanisław DregerKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
19.Bernard OtterKomitet Wyborczy Wyborców SamorządnośćNie
20.Małgorzata StefaniakKomitet Wyborczy Wyborców Nasza PrzyszłośćNie
21.Jan MajchrzakKomitet Wyborczy Wyborców Nasza PrzyszłośćNie
22.Andrzej PiątekKomitet Wyborczy Wyborców Nasza PrzyszłośćNie
23.Marek ZarębaKomitet Wyborczy Wyborców Nasza PrzyszłośćNie
24.Radosław KowalskiKomitet Wyborczy Wyborców Pszczew Wspólną SprawąNie
25.Roman BobrowskiKomitet Wyborczy Wyborców Pszczew Wspólną SprawąNie
26.Barbara DeusKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
27.Józef PiotrowskiKomitet Wyborczy Wyborców SamorządnośćNie
28.Damian DubkiewiczKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
29.Mirosław GielKomitet Wyborczy Wyborców Nasza PrzyszłośćNie
30.Sebastian ŻukowKomitet Wyborczy Wyborców Nasza PrzyszłośćNie
31.Paweł KochKomitet Wyborczy Wyborców Pszczew Wspólną SprawąNie
32.Tomasz LiczbańskiKomitet Wyborczy Wyborców Pszczew Wspólną SprawąNie
33.Grzegorz KulawinekKomitet Wyborczy Wyborców Pszczew Wspólną SprawąNie
34.Rafał IdziorekKomitet Wyborczy Wyborców SamorządnośćNie
35.Ewa NapierałaKomitet Wyborczy Wyborców SamorządnośćNie
36.Arleta RekućKomitet Wyborczy Wyborców RozwagaNie

Wyniki wyborów Wójta Gminy Pszczew w 2002 roku.

KandydatKomitetWybrany
1.Waldemar GórczyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
2.Zbigniew GajewskiKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINANie
3.Bazyli KrynickiKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
4.Maria Obarska-GórkaKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWANie
5.Hanna SzklennikKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie

Wyniki wyborów do Rady Gminy Pszczew w 2002 roku.

KandydatKomitetMandat
1.Ewa StelmaszykKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoTak
2.Zbigniew GajewskiKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINATak
3.Tadeusz DekertKomitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej PolskiejTak
4.Konrad KionaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
5.Waldemar GórczyńskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
6.Marek ŁazarskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
7.Wojciech HałuszczakKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
8.Maria CzernianinKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
9.Bernard KowalskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
10.Czesław BrzezińskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
11.Romuald TankielunKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
12.Andrzej PiątekKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWATak
13.Włodzimierz GóralKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
14.Jarosław SzałataKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewTak
15.Mirosław LeśnyKomitet Wyborczy Wyborców MIROSŁAWA LEŚNEGOTak
16.Janina GałązkaKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
17.Tadeusz RogowskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
18.Krzysztof MłynarczykKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
19.Włodzimierz KowalskiKomitet Wyborczy Wyborców Wybór Gminy PszczewNie
20.Wojciech PohlKomitet Wyborczy Wyborców DARIUSZA WITTCHENANie
21.Dariusz WittchenKomitet Wyborczy Wyborców DARIUSZA WITTCHENANie
22.Mirosław GielKomitet Wyborców SZANSANie
23.Lidia SzymańskaKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWANie
24.Joanna NiemirowskaKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWANie
25.Adam DuchanKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWANie
26.Maria Obarska-GórkaKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWANie
27.Stanisław JuśKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWANie
28.Zbigniew GórnyKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWANie
29.Agnieszka KonecznaKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWANie
30.Paweł KochKomitet Wyborczy Wyborców INICJATYWANie
31.Marek HetmanowskiKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINANie
32.Zofia GorajskaKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINANie
33.Adam KoniecznyKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINANie
34.Dominik WilczyńskiKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINANie
35.Jakub WalkowskiKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINANie
36.Andrzej DrózdKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINANie
37.Stanisław PomstaKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINANie
38.Marian SkołozdrzyKomitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINANie
39.Józef HoffmannKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
40.Konrad KliemannKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
41.Andrzej KowalKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
42.Teresa KonecznaKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
43.Bazyli KrynickiKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
44.Sylwester RyczekKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
45.Wojciech DobkiewiczKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
46.Wiesław NowakKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
47.Zygmunt GlapiakKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
48.Jan KuncikKomitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
49.Barbara NygaKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
50.Franciszek PaszkaKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
51.Anna PiechotaKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
52.Ryszard NadskakulskiKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
53.Janusz BieleckiKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
54.Zofia PiechotaKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
55.Hanna MolikKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
56.Miłosz LisieckiKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
57.Roman SzudraKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
58.Adam MarkowskiKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
59.Józef TupalskiKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
60.Elżbieta FryzaKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
61.Krzysztof KochKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
62.Wiesław ParzonkoKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
63.Stanisław KochKoalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UPNie
64.Leonarda MizeraKomitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej PolskiejNie
65.Jan StawińskiKomitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej PolskiejNie
66.Wanda RembaczKomitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej PolskiejNie
67Krzysztof GrzywaczKomitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej PolskiejNie

Wyniki wyborów do Rady Gminy Pszczew w 1998 roku.
Rada Gminy w głosowaniu tajnym wybrała na urząd wójta Waldemara Górczyńskiego.

KandydatKomitet WyborczyMandat
1.Ewa StelmaszykKWW Rada dla WasTak
2.Zbigniew GajewskiKWW Wybór dla PszczewaTak
3.Tadeusz DekertKWW Sojuszu Lewicy DemokratycznejTak
4.Konrad KionaKWW Rada dla WasTak
5.Marek ŁazarskiKWW Rada dla WasTak
6.Waldemar GórczyńskiKWW Wybór dla PszczewaTak
7.Wojciech HałuszczakKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoTak
8.Wanda GórskaKWW Wybór dla PszczewaTak
9.Bernard KowalskiKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoTak
10.Maria CzernianinKWW Akcja Wyborcza SolidarnośćTak
11.Mirosław LeśnyKWW Wybór dla PszczewaTak
12.Dariusz WittchenKWW Wybór dla PszczewaTak
13.Andrzej DrózdNiezależny KWW Andrzeja DrózdaTak
14.Włodzimierz KowalskiKWW Nr 13Tak
15.Mirosław GielKWW Nr 5 w PszczewieTak
16.Jarosław SzałataKWW Wybór dla PszczewaTak
17.Benon SchildKWW Wybór dla PszczewaTak
18.Józef KierzekKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoTak
19.Leszek PaszkaKWW Sojuszu Lewicy DemokratycznejNie
20.Zdzisław KozakKWW Nr 5 w PszczewieNie
21.Marek NowakowskiKWW Nr 5 w PszczewieNie
22.Tadeusz RogowskiKWW Rada dla WasNie
23.Czesław KućmaKWW Wybór dla PszczewaNie
24.Marek HetmanowskiKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
25.Tadeusz MeissnerOchotnicza Straż Pożarna w Nowym GorzyckuNie
26.Lidia SzymańskaKWW Nr 5 w PszczewieNie
27.Małgorzata ŚlosarczykKWW Wybór dla PszczewaNie
28.Izolda BaczewskaKWW Wybór dla PszczewaNie
29.Stanisław DarosKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
30.Konrad KliemannKWW RańskoNie
31.Mirosław ĆwiekKWW Rada dla WasNie
32.Roman JurasKWW Wybór dla PszczewaNie
33.Zofia PiechotaKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
34.Anna MarciniakKWW SilnaNie
35.Zofia GorajskaKWW Nr 5 w PszczewieNie
36.Józef MolikKWW Rada dla WasNie
37.Alfred SemkłoKWW Wybór dla PszczewaNie
38.Ryszard MusiałKWW JednośćNie
39.Jadwiga DobkiewiczKWW Nr 5 w PszczewieNie
40.Wiesław GielKWW Nr 5 w PszczewieNie
41.Józef PiotrowskiKWW Rada dla WasNie
42.Władysław DzidzińskiKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
43.Włodzimierz MrózKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
44.Piotr StępieńKWW TurekNie
45.Kazimierz ZalwowskiKWW Wspólna PrzyszłośćNie
46Ewa KozberKWW Nr 5 w PszczewieNie
47.Andrzej ZuzinKWW Nr 5 w PszczewieNie
48.Czesław BrzezińskiKWW Rada dla WasNie
49.Alicja FilipiukKWW Rada dla WasNie
50.Zenon KościołowiczKWW Rada dla WasNie
51.Krzysztof NiedbalskiKWW Rada dla WasNie
52.Maria KochKWW Wybór dla PszczewaNie
53.Barbara MajchrzakKWW Wybór dla PszczewaNie
54.Karol FusińskiKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
55.Jan KuncikKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
56.Maria BłaszczakKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
57.Kazimierz MolikKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
58.Urszula MyrdaKWW StowarzyszenieNie
59.Stanisław JuśKWW Wspólna SprawaNie
60.Sylwester RyczekKWW Ziemia LubuskaNie
61.Zygmunt GlapiakKWW Złoty KłosNie
62.Henryk CyranikKWW Wsi Borowy MłynNie
63.Zdzisław MarkowskiKWW Zdzisława Markowskiego ZieloniNie
64.Piotr MingeKWW Piotra Minge Można LepiejNie
65.Tadeusz SkarżyńskiKWW Sojuszu Lewicy DemokratycznejNie
66.Józef FundalskiKWW Sojuszu Lewicy DemokratycznejNie
67.Waldemar HakKWW Nr 5 w PszczewieNie
68.Dariusz GrodzińskiKWW Nr 5 w PszczewieNie
69.Anna WiśniewskaKWW Nr 5 w PszczewieNie
70.Tomasz DyszkantKWW Rada dla WasNie
71.Andrzej MaszewskiKWW Rada dla WasNie
72.Zdzisław SokołowskiKWW Rada dla WasNie
73.Jerzy StasikowskiKWW Rada dla WasNie
74.Edward KorendaKWW Wybór dla PszczewaNie
75.Wiesław NowakKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
76.Ryszard RybarczykKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
77.Krzysztof KaczmarekKWW Polskiego Stronnictwa LudowegoNie
78.Radosław KaczkowskiKWW StowarzyszenieNie
79.Ewelina WalkowskaKWW NadziejaNie
80.Marian CugierKWW NiezależniNie
81.Romuald TankielunKWW Pszczew-2000Nie
82.Piotr AdamskiKomitet Wyborczy OsiedleNie

Wyniki wyborów do Rady Gminy Pszczew w 1994 roku.
Rada Gminy w głosowaniu tajnym wybrała na urząd wójta Bogusława Tyburskiego

KandydatMandat
1.Kazimierz KochTak
2.Tadeusz MeissnerTak
3.Zbigniew GajewskiTak
4.Tadeusz DekertTak
5.Stanisław DarosTak
6. Marek ŁazarskiTak
7.Waldemar GórczyńskiTak
8.Józef CzernianinTak
9.Zenon KościołowiczTak
10.Kazimierz LemańskiTak
11.Józef KierzekTak
12.Józef FundalskiTak
13.Bazyli KrynickiTak
14.Jarosław SzałataTak
15.Jan ŁukaszykTak
16. Ryszard MusiałTak
17.Piotr BubnowskiTak
18.Kazimierz TyśperTak
19.Tadeusz KoniecznyNie
20.Józef HofmanNie
21.Leonarda MizeraNie
22.Marian MrózNie
23.Franciszek PaszkaNie
24.Konrad KionaNie
25.Adam JanczakNie
26.Roman JurasNie
27.Jerzy SokołowskiNie
28.Jan MolikNie
29.Andrzej NoculakNie
30.Kazimierz ZalwowskiNie
31.Włodzimierz MrózNie
32.Leszek KąkolewskiNie
33.Andrzej BarskiNie
34.Halina ZarębaNie
35.Wanda ŻaguńNie
36.Mirosław ŻuberekNie
37.Krystyna FusińskaNie
38.Tadeusz SkarżyńskiNie
39.Jerzy MirkowskiNie
40.Wiesław NowakNie
41.Andrzej WoszczyłoNie
42.Karol FusińskiNie
43.Andrzej PiątekNie
44.Zdzisław SokołowskiNie
45.Bogdan DubkiewiczNie
46.Janusz LeśnyNie
47.Gabriela MarciniakNie
48.Remigiusz MellerNie

Wyniki wyborów do Rady Gminy Pszczew w 1990 roku.
Rada Gminy w głosowaniu tajnym wybrała na urząd wójta Bogusława Tyburskiego

KandydatMandat
1.Tadeusz KonecznyTak
2.Marek StelmaszykTak
3.Sylwester PawłowskiTak
4.Konrad KionaTak
5.Stanisław DarosTak
6.Roman JurasTak
7.Waldemar GórczyńskiTak
8.Józef MolikTak
9.Andrzej NoculakTak
10.Bernard KowalskiTak
11.Krzysztof ŚramkiewiczTak
12.Zbigniew GajewskiTak
13.Józef KierzekTak
14.Makary CzajkowskiTak
15.Jerzy IdziakTak
16.Mieczysław ZadęckiTak
17.Wiesław NowakTak
18.Bogdan DubkiewiczTak
19.Marek EkertTak
20.Jarosław BratuśNie
21.Jan KuncikNie
22.Ryszard NygaNie
23.Józef WołoszynNie
24.Leszek SiemaszkoNie
25Adam JanczakNie
26.Konrad KliemannNie
27.Alicja FilipiukNie
28.Mirosław ĆwiekNie
29.Henryk BrandykNie
30.Marek ŁazarskiNie
31.Sylwester HerktNie
32.Jan MolikNie
33.Włodzimierz MrózNie
34.Edward PiotrowskiNie
35.Stefan KroppNie
36.Józef Czernianin Nie
37.Stefan WittchenNie
38.Franciszek PaszkaNie
39.Ewa WaloszekNie
40.Jan GórkaNie
41.Zdzisław SpychałaNie
42.Czesław BaturaNie
43.Karol FusińskiNie
44.Urszula IrzyńskaNie
45.Włodzimierz NowakNie
46.Józef FundalskiNie
47.Barbara MajchrzakNie
48.Kazimierz GomułaNie
49.Leon KarczNie
50.Michał DobkiewiczNie
51.Bazyli KrynickiNie
52.Tomasz BaturaNie
53.Marian CugierNie
54.Mirosław ŻuberekNie
55.Józef JaskułaNie
56.Stanisław JuśNie