Dla Inwestora facebook galeria video kalendarz spacer wirtualny e-mapa wieści gminne kino przystań Narodowy Spis Powszechny jakość powietrza Skróty nawigacji

Nowa strona www Gminy Pszczew


Szanowni Państwo,
aby uskutecznić i ułatwić komunikację urzędu, Rady Gminy oraz wszelkich instytucji i organizacji z mieszkańcami, interesantami i gośćmi przebywającymi lub zainteresowanymi odwiedzeniem Pszczewa, utworzyliśmy nową przyjazną stronę www. Będzie ona dostępna pod dotychczasowym adresem: pszczew.pl

Co nowego?
Premiera strony zbiega się z 30. rocznicą pierwszych wyborów samorządowych, zatem postanowiliśmy przypomnieć Państwu, w jaki sposób kształtowała się nasza lokalna demokracja i udostępniamy wyniki wszystkich dotychczasowych wyborów samorządowych (menu Gmina Pszczew).
Nieco powyżej znajdziecie Państwo wizerunki i informacje o wszystkich Honorowych Obywatelach Gminy Pszczew.
W tym samym panelu swoje odrębne zakładki mają również Rada Gminy (stąd będzie można oglądać sesje online) oraz urząd (tu można zadać pytanie wójtowi).

Zupełną nowością jest drugie, podręczne menu (przeglądając stronę na komputerze mamy je po prawej stronie, na urządzeniach mobilnych rozwinie się z trzech kropek), w którym zawarliśmy często wyszukiwane materiały. Zamontowaliśmy tam odtwarzacz video umożliwiający sprawne subskrybowanie filmów związanych z życiem naszej społeczności (dziś prezentacje artystyczne mieszkańców w konkursie Pszczew Ma Talent).
Powyżej pod kafelkiem galeria kryją się albumy zdjęć (szczególnie zachęcamy do przejrzenia fotografii Krzysztofa Niedbalskiego i Henryka Horskiego).
Jeżeli chcielibyśmy znajomym polecić Pszczew jako miejsce, które warto odwiedzić, możemy ich zaprosić na spacer wirtualny. Będziemy również regularnie publikować elektroniczną wersję Wieści Gminnych.
W menu głównym w panelu Dla Mieszkańca, postaramy się w przyjazny, wygodny sposób przygotować wszelkie informacje oraz niezbędne druki do załatwiania bieżących spraw.
Nowością w części Dla Turysty jest zebranie i wskazanie najważniejszych publikacji o Pszczewie i okolicach (jeżeli jakieś pominęliśmy, prosimy o wskazanie ewentualnego tytułu i autora, postaramy się je dodać).
Zakładka Dla Inwestora jest w trakcie przygotowywania.
Nowym rozwiązaniem jest również połączona wyszukiwarka, dzięki której wybieramy, czy chcemy wybraną frazę odnaleźć w BIP-ie, czy na stronie www.pszczew.pl
Naszym celem było stworzenie nowego narzędzia o charakterze zarówno informacyjnym, społecznościowym, jak i promocyjnym, które sprawnie zadziała w wersjach PC i mobilnej.
Jeżeli macie Państwo jakieś uwagi do struktury strony, jej wizualizacji czy zasobów, prosimy o informacje:
ugpszczew@gmail.com


<