Dla Inwestora facebook galeria video kalendarz spacer wirtualny e-mapa wieści gminne kino przystań Narodowy Spis Powszechny jakość powietrza Skróty nawigacji

Lubuski e-bazarek


Warzywa, owoce i nabiał prosto od rolnika – te i wiele innych produktów można znaleźć na lubuskim e-bazarku. Powstanie portalu to wynik współpracy Ministerstwa Rolnictwa i Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Strona jest odpowiedzią na duże zainteresowanie internetowym handlem, który w dobie koronawirusa stał się coraz bardziej popularny.

Zachęcamy do zajrzenia na Lubuski e-bazarek, czyli platformę internetową, której celem jest umożliwienie bezpłatnego wystawienia ogłoszenia o sprzedaży i promocji produktów oferowanych głównie przez lubuskich producentów, rolników i przedsiębiorców rolnych oraz ułatwienie konsumentom dotarcia do informacji o nich.

Zgodnie z regulaminem wystawcami lubuskiego e-bazarku mogą być: lubuscy rolnicy, producenci rolni, producenci i przetwórcy regionalnej i ekologicznej żywności, Koła Gospodyń Wiejskich, twórcy rękodzieła ludowego, hodowcy, usługodawcy usług rolniczych, sprzedawcy maszyn i urządzeń rolniczych.

<