Dla Inwestora facebook galeria video kalendarz spacer wirtualny e-mapa wieści gminne kino przystań Narodowy Spis Powszechny jakość powietrza Skróty nawigacji

SPOTKANIE KONSULTACYJNE dotyczące strategii partnerstwa gmin


Zapraszamy Państwa na otwarte spotkanie konsultacyjne w związku z rozpoczęciem prac nad wspólnym dokumentem dla dziewięciu gmin, które tworzą obszar współpracy w ramach podpisanego porozumienia.

Spotkanie będzie okazją do podzielenia się z nami spostrzeżeniami w zakresie przyszłego rozwoju gminy jak i całego obszaru porozumienia, do którego należy nasza gmina. Chcemy Państwa zaprosić do dyskusji nt. rozwoju turystyki, sfery społecznej, gospodarczej, ochrony środowiska czy ładu przestrzennego.

Gmina Pszczew  wchodzi w skład partnerstwa gmin:  Przytoczna, Zbąszynek, Trzciel, Szczaniec, Kargowa, Babimost, Trzebiechów, Bojadła.   Naszym celem jest wspólne przygotowanie Strategii Rozwoju Terytorialnego do 2030 r., która wyznaczy kierunki wspólnego działania i starania się o środki finansowe.

W dniu 1 marca odbędzie się otwarte spotkanie  –  warsztaty diagnostyczno-strategiczne w ramach opracowania niniejszej strategii w godzinach 14-16 w sali narad Urzędu Gminy. 

Serdecznie Zapraszamy!

<